Nejbližší výstavy

28.4.2018 OS Jaroměř
28.4.2018 OS Havířov
6.5.2018 KS Zlechov
12.5.2018 OS Ostrava-Zábřeh

Aktuální informace

16.4.2018 Bonitace Nivnice
2.4.2018 Aktualizace OPCH severní Morava
14.3.2018 KVV 2018
4.3.2018 Zaslání výsledků výstav a bonitací

Svod chovných psů a fen 2017 - Polička

18. listopadu 2017

Svod chovných psů a fen plemene německého ovčáka je pořádán pod záštitou Spolku Českého klubu německého ovčáka.


Program:

07:00 – 08:45      přejímka psů a fen
09:00                   zahájení Svodu chovných psů a fen, zkušební pes
09:30 – 14:00      zkouška povahy a statické posouzení
                            předváděných psů a fen
14:30                   vyhodnocení nejlepších psů a fen

14:45                   ukončení Svodu chovných psů a fen

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu časového rozvrhu.


Rozhodčí:
exteriér                       Ing. Jiří Novotný - prezident Spolku ČKNO
                                  Ing. Karel Strouhal - ústřední poradce chovu

zkouška povahy         MUDr. Jiří Tichý - ústřední poradce výcviku

Figuranti:                   Josef Kubec
                                  Milan Římek
                                  Pavel Soukop
                                  Jiří Bravenec (náhradník)

 

Aktuální informace

Propozice

Přihláška

Kontakt

ČKS ZKO 525-Polička

Ladislav Havlik
Družstevní 454
572 01 Polička
mobil:+420 605 825 433
email: L.havlik@seznam.cz
http://zkopolicka525.webnode.cz/svod-plemeniku/

Videa

Caro von Schörner´s Schmiede

https://youtu.be/YlOTelLEFHs         

Týna Favory Cross

https://youtu.be/1rgGmwk5kc4     

Cira Daripo

https://youtu.be/ddJk7HFtgIc

Xerxes Manepo Ideál

https://youtu.be/3KK3V8vVPDQ

Xandor Manepo Ideál  

https://youtu.be/55WRhEL77z4

Ryan Bohemia Atomica

https://youtu.be/nOYYv74EXiU   

Gorro Znerop     

https://youtu.be/RCyyjn84OqY

Fast Filko Morava            

https://youtu.be/VyLOAhc30VY

Enar Via Vernalis     

https://youtu.be/_LzHO_7RZ7I

Dorian Via Vernalis           

https://youtu.be/diTr-UjrLq8

Coudy z Kralické tiskárny           

https://youtu.be/yDtoU1g0xN4

Brit Levemar                          

https://youtu.be/HM4KGNWz4jk

Boss z Bukovanské osady      

https://youtu.be/URVuFnxSy5Y

Bert Balderooda                       

https://youtu.be/jM5aVVe9ERE

Armani Ja-Ve Jesenia      

https://youtu.be/CWX6mhTpc7A

Cindy Riwal Hof                    

https://youtu.be/2P3myp2pOeQ

Ave Lahapo                    

https://youtu.be/WBCX55b_3RI

Ux z Na-Vla             

https://youtu.be/LK2eK7E7XyM

Tim Mihapa                             

https://youtu.be/ztsj7tQwI5A

Runner Sherak                   

https://youtu.be/03eKvcRll4U

Kimmy Da Kr             

https://youtu.be/prM6radODXQ

Christo Zdekra              

https://youtu.be/8n40j075GTw

Cheron Lonadard              

https://youtu.be/MGZSQo3yVnA

Ernie Hartis Bohemia               

https://youtu.be/4f7sVwiWaGQ

Dag ze Znojemských čas      

https://youtu.be/9yHrRKS3zs4

Huricaine Moravia Campanella 

https://youtu.be/cuChaVnbEzI

Ester Atonika               

https://youtu.be/h3Q06bJbg-Y

Van Gogh z Daskonu       

https://youtu.be/9OEMDJ6FsKM

Oskar Napór                          

https://youtu.be/Z0REQJt-qMA

Luchador Chris Bzenecká lipka   

https://youtu.be/dWu0yjCbZBg

Ir z Petrova                                  

https://youtu.be/7WG5NiBAhtI

Chiro Provocativo                        

https://youtu.be/u17Vxslsjvs

Gripen z Kuřimského háje           

https://youtu.be/fcSUKEmvNMM

Edgar Mar- Ive from Bohemia     

https://youtu.be/6mcuvHrRpMo

Dyx Plavská růže                         

https://youtu.be/3Oi-2xrKFPI

Brutus Raxiba Bohemia               

https://youtu.be/xXtbaOUaj6M

Jenny Japedo                              

https://youtu.be/wKbe1_fkYNQ

Chyra z Atarova sadu                  

https://youtu.be/y1eR4wsAY1A

Charra od Policie ČR                   

https://youtu.be/n1SA7LLiqis

Alyscha zGargamellu                   

https://youtu.be/a-XUdK6opVI

Pigy Bohemia Atomica                

https://youtu.be/bCyzqoJmSOU

Barney Helipeky                           

https://youtu.be/aPJ9GYQ4Qvc

Akim z Týneckých břízek             

https://youtu.be/4DkLlBtb884

Sid Irluka                                      

https://youtu.be/6OMfGyDpVXs

Deina Atonika                               

https://youtu.be/ZFAv0QisO3k

Holliday Cetrio                              

https://youtu.be/RR9nX-b7NV0

Yetti ze Stříbrného kamene          

https://youtu.be/p8jX96Qx6iw

Quady Skočická samota               

https://youtu.be/LgzG0hPwuQs

Jetro Bzenecká lipka                     

https://youtu.be/SkghedacPP0

Arran z Kraje Karla IV.                  

https://youtu.be/qlkYK_FKm4Y

Amir Jesenius                               

https://youtu.be/LM-qhbz8hys

Ben Elzet                                      

https://youtu.be/5RZWDGrkXMU

Charlie z Údolí Úpy                      

https://youtu.be/WXol9ZnxWDQ

Grim Suché Lazce                        

https://youtu.be/Fj1hmqyKn-E

Egon Milargo                                

https://youtu.be/UNNeBkemPY0

Picolla Atomica Bohemia              

https://youtu.be/RXnec-hRddY

Ax Rebelling                                 

https://youtu.be/5w3zZhi0lxw

Napi Apanta rei                             

https://youtu.be/9dmtbVwll3g

Žarko z Jirkova dvora                    

https://youtu.be/uoWtJWzgC6w

Cher Suché Lazce                         

https://youtu.be/Sldqwp6D5Rk

Joseph Anrebri                             

https://youtu.be/mQyswsD_1ic

Wikki z Větrného vrchu                  

https://youtu.be/8IE54RiiAqY

Asko Obsidian Gaurd Land           

https://youtu.be/rFZCl4K-O-Q

Kareah Anrebri                              

https://youtu.be/sAG7-Pwstv4

Zoee Gard Bohemia                      

https://youtu.be/zPZXirs3wBQ