Nejbližší výstavy

25.6.2017 KS CAC Litoměřice
5.7.2017 OS Nový Bor
16.9.2017 OS Šternberk
17.9.2017 OS Klabava

Aktuální informace

8.6.2017 Universal Sieger
13.5.2017 Formulář pro DNA
12.3.2017 Blahopřání
28.2.2017 Pokyny pro pořadatele bonitací

Bonitační figuranti

SEVEROMORAVSKÁ POBOČKA

MUDr. TICHÝ Jiří Malá Strana 13 747 70 Opava - Komárov  
GLOGAR Vladislav Šrámkova 6 736 01 Havířov  
MELLAR Karel Cihelní 3 747 21 Kravaře  
GORECKI Zbigniew Dolní Lomná 101 739 91 Jablunkov  
KOSTERA Libor Luhy 161 793 12 Horní Benešov  
UŘÍČAŘ Martin Plzeňská 363 724 00 Stará Bělá  
BŘEZINA Miroslav        
KONEČNÝ René   751 22 Osek n/Bečvou  
HEINZKE Patrik Liptovská 8  747 06 Opava  
VICIAN Jan U Tesly 3 736 01 Havířov - Šumberk  
POLÁK Stanislav Gudrichova 91 747 06 Opava  
PLACHTA Leoš Chalupnická 5 735 35     Horní Suchá Horní Suchá  
HRAŠOV Michal Babice 120 785 01  Šternberk  
LUKAS Jiří Družstevní 336 789 71 Leština  
VÁCLAVEK Jan Raškov 23 789 64 Bohdíkov  
POLIAN Petr ml. Zahradní 531 753 61  Drahotuš  
KUBÁTKO Jiří   735 71  Dětmarovice 971  
ČERVENKA Pavel Ostravice 611 739 14 Frydlant  
STRNAD Jaroslav   753 67 Milotice n/Bečvou 62  
Ing. ČERNOCH Karel Malá strana 22 742 01 Suchdol n/Odrou  
HANEL  David        
JANALÍK Petr Lučinská 98 716 00 Ostrava - Hraničník

 

ŠIŠTÍK Karel Na Baštici 285 738 01 Frýdek - Místek  
BORA Václav Křivecká 753/6 716 00 Ostrava Radvanice  

JIHOMORAVSKÁ POBOČKA

VALENTIN Antonín Halasovo nám. 3 638 00 Brno  
MACHŮ Pavel Vysoké Pole 2 763 25 Újezd  
ŘEHÁK Michal Vysoké Pole 2 763  25 Újezd  
PLESKAČ Martin Jungmanova 863 664 34 Kuřim  
OSTRČILÍK Marek Zálešná VIII/1347 760 00 Zlín  
GLISNÍK Vít     Kroměříž  
REŠKA Pavel T.G.M. 19 671 76 Znojmo  
ŠESTÁK  Josef Na Peci 20 691 51 Lanžov  
ŠTĚPAŘ Jiří Vicenický Žleb 634 675 71 Náměšť n/Oslavou  
Ing. ŠLEJTR Jiří Jiráskova 2106/7 586 01 Jihlava  
POLZER David Opavská 21 785 01 Šternberk  
SKŘENEK Martin Nádražní 196 683 52 Křenovice  

VÝCHODOČESKÁ POBOČKA

PLECHÁČEK Martin     Heřmanův Městec  
ŠMÍD Jiří  Libřice 94 503 44 Libřice  
HYLÁK Pavel Jiráskova 1053 560 02  Česká Třebová  
RÝGL Milan      Hradec Králové  
KORÁB Stanislav Lično 13 517 35 Lično  
KUBEC Josef Vlčkovická 119 500 02 Hradec Králové - Plačice  
HORÁK Jan Libušinská 21/16 591 01 Žďár n/Sázavou  
TOMÁŠ Rudolf Dohalice 503 13 Dohalice  
FALTYS  Miloš Jihlavská 1114 535 01 Přelouč  
CHALUPNÝ Martin    534 01 Holice  
SVATOŇ Jiří ml. Podlouckého 1018 592 31 Nové Město n/Moravě  
HAVLÍK Ladislav Družstevní 454 572 01 Polička  
VALÁŠEK Jaroslav Javornická 1651 516 01 Rychnov n/Kněžnou  
ŘÍHA  Radek U suchohu dubu  1516 530 02 Pardubice  
HOLOMEK Martin Květná 17 572 01 Polička  

SEVEROČESKÁ POBOČKA

BEER Pavel  T.G.M 611 407 77 Šluknov  
NOVÁK  Martin Libchavská 213  470 01  Česká Lípa  
HOLÝ Radek 1.Máje 128 432 01  Kadaň  
KREJČÍ Luboš Letná 206 471 24 Mimoň  
PLICKA David 5. Května 268 411 545       Terezín    
KONEČNÝ Roman U Šamotky 413 468 04 Proseč n/M.  
VLK Zdeněk Stará 16 400 01 Ústí n/Lábem  
REISINGER Josef Studánka 358      
LOUDA Tomáš Žďárek 6 463 44 Sychrov  
KLEČKA Jakub Světec 4 417 53    
KOZÁK Milan Stavební 6, 46606 Jablonec n/Nisou  
BURESCH Stanislav Zahradní 78   Újezdeček  
VILD Karel Malé Březno 124 400 02 Malé Březno 
VALACH  Ivo Zahradnická 27 412 01 Litoměřice  

ZÁPADOČESKÁ POBOČKA

SODOMÁ Martin Stará Klíčov 11 345 01 Mrákov
AUGUSTIN Patrik Vídeňská 2776 390 05 Plzeň
PETRÁŠEK Václav Revoluční 607/7 357 35  Chodov
VYLETA Josef Nezvěstic e 278 332 04  
BRUNOVSKÝ Milan Plzeňská 629 330 27 Vejprnice
VYHNAL Jaroslav Lhůta 23 332 01 Tymákov
SRB Jan     Klabava
MARINČ Ivan                                                     Dlouhá 27 350 02 Cheb
ZRUBEK Martin Severní 1171 363 01 Ostrov

JIHOČESKÁ POBOČKA

PEJŠA Martin   378 17 Novosedly n/Nežárkou. 120  
ŠTAJNOCH Jaromír Smatanova 870/II 389 01 Vodňany  
PLÁŠIL Václav Třeboňská152   Ševětín  
OUŠKA  Václav Novosedly n/Nežírkou 221 378 17    
FRANK Jiří Hlincohorská 290/6 373 71 Rudolfov  
NEUŽIL Josef Sosenská 144 373 73 Štěpánovice  

STŘEDOČESKÁ POBOČKA

MACH    Jiří Osek 130 267 62 Komárov  
ŘÍMEK Milan Komenského nám. 135 281 44 Zásmuky  
NĚMEC David Prachatická     286  190 00  Praha 9  
JOZOVÁ Ing. Jitka Na Borku 784 287 09 Kladno7  
HAUSLER Petr Erbanova 881 266 01  Beroun  
KONÝVKA Aleš Olbrachtova 597 293 01 Mladá Boleaslav  
KELLER  Jan Ratajská 172 258 01 Vlašim  
PETRUS Jiří Hálkova 915 261 01 Dobříš  
MAREČEK Marcel Hatě 523   Příbram III  
ŠČUČKA Jiří Komenského 488 282 01 Český Brod  
SUCHOPAR Daniel Nerudova 34 258 01 Vlašim  

POBOČKA PRAHA

KASKOUN Václav Na Baních 1061 156 00  Praha 5
ROHLENA David Brdičkova 1917 155 00   Praha 5
LIŠKA       David Boloňská 307 109 00   Praha  10
SOBOTNÍK Jindřich V hůrkách  2095 150 00  Praha 5


PS. Mimo jmenované bonitační figuranty lze využít současné svazové figuratny ČKS i MSKS.