Nejbližší výstavy

1.6.2024 OV Sadská
2.6.2024 OV Stará Ves
8.6.2024 OV Varnsdorf
9.6.2024 OV Kuřim

Aktuální informace

16.5.2024 Výzva pro KPV
13.5.2024 Přehled krytí duben 2024
4.5.2024 Podpora juniorů a mládeže
4.5.2024 Vize SČKNO

Archiv bonitací - zvolte rok

Vyberte rok: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023

Archiv bonitací 2023

Město Třídit podle sloupce OdTřídit podle sloupceKontakt Třídit podle sloupce
Bakov nad Jizerou 8.7.2023 Alena Macháčová
Staňkov 11.6.2023 Andrea Šmídová
Slapy u Tábora 14.5.2023 Barbora Zahradníková
Praha - Jižní Město - zrušeno 14.5.2023 Bc. Ivana Mezteková
Mělník 12.11.2023 Bc. Zuzana Rybářová
Dvůr Králové nad Labem 7.5.2023 Dagmar Horáková
Zvoleněves 25.11.2023 Eva Sýkorová Kubišová
Miroslav 5.11.2023 H. Grondzielová
Varnsdorf 11.6.2023 Ing, Petr Bali Šoltés
Hrádek u Rokycan 8.5.2023 Ing. Anna Najdenovová
Nový Bor 6.7.2023 Ing. E. Ehrenbergová
Litoměřice 25.6.2023 Ing. Iva Valachová
Litoměřice SV 9.7.2023 Ing. Iva Valachová
Litoměřice 26.11.2023 Ing. Iva Valachová
Kolín Borky 23.4.2023 Iva Bartušková
SV - Körung 12.11.2023 Iva Valachová
Náměšť na Hané 19.11.2023 J. Šrom
Vítkov 24.9.2023 Jana Martínková
Dobříš 18.11.2023 Jana Mochánová
Troubelice 6.8.2023 Jana Ulrichová
Stará Ves 16.4.2023 Jaroslav Bálek
Praha Břevnov-bonitace zrušena 19.11.2023 Jaroslav Stareček
Teplice - bonitace zrušena 30.9.2023 Jiřina Vorlová
Chomutov Krásnoočko 22.10.2023 Josef Prášil
Hajniště 15.10.2023 Josef Štefanides
Jaroměř 28.10.2023 Kateřina Musilová
Čejtice 19.8.2023 KK Čejtice
Otice 22.10.2023 Lucie Jurčáková
Albertovec 2.7.2023 Marian Pekárek
Chotěboř 28.5.2023 Marie Nývltová
Nejdek 24.9.2023 Marie Záborcová
Praha 8 Libeň - bonitace zrušena 17.6.2023 Mašková Kristýna
Klabava 22.10.2023 Michal Petrásek
Ostrava Zábřeh 14.5.2023 Michala Kitková
Prostějov 29.7.2023 Milan Mnich
Nivnice 18.6.2023 Mojmír Sasák
Prackovice 22.4.2023 P. Pachman
Všeteč 4.11.2023 Pavel Brada
Hrádek nad Nisou 6.5.2023 Pavel Palfi
Zdice 29.10.2023 Renata Angelovová Machová
Sadská 4.6.2023 Tomáš Svatek
Břuchotín 1.5.2023 Vendula Soukopová
Břuchotín 5.11.2023 Vendula Soukopová
Heroltice 15.7.2023 Věra Kuběnová
Kylešovice 25.6.2023 Zuzana Gladišová